تولید قطعات بسیار پایدار و مقاوم

واحدهای تولیدی شرکت به طور اختصاصی در زمینه تولید و عرضه کلید ها ، سنسورها و سوئیچ های الکترومکانیکی خودرو فعالیت دارد. ما با تمرکز بر کیفیت، دقت و نوآوری، قطعاتی با کیفیت و دارای عملکرد برتر ارائه می‌دهیم. با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت، ما در تولید قطعاتی با عمر طولانی و عملکرد استثنایی متخصص شده‌ایم.

طراحی و تکوین محصول

پیاده سازی فرآیند های تحقق و تکوین محصول با استفاده از الگو های استاندارد مورد نیاز مجموعه از جمله APQP , SQA و نرم افزار های تخصصی طراحی مانند Mechanical , Catia , SolidworK و ... انجام می پذیرد. در زمینه R&D و طراحی و تکوین محصولات ، شرکت توان رهجو اندیش پیشرو که یکی از شرکت های زیر مجموعه هولدینگ ITP میباشد ، ایمن تک را یاری می نماید.

خطا ناپذیرسازی فرآیند های تولیدی

ما با استفاده از روش‌های پیشگیرانه و کنترلی دقیق، سعی بر آن داریم تا فرآیند هایی بدون خطا را ایجاد کنیم .همچنین با بررسی دقیق و تجزیه و تحلیل انواع خطا ها فرآیندهای تولید را بهبود می بخشیم.

طراحی و ساخت قالبها

طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک ، سنبه و ماتریس ، فیکسچرهای تولیدی و کنترلی و تجهیزات تست مورد نیاز توسط نرم افزارهای تخصصی مانند Powermill و همچنین سخت افزار های مختص قالب سازی انجام می پذیرد.

معرفی سایت تولید

کارخانه ایمن تک پیشرو دارای سه سالن تولید : تزریق پلاستیک ، سری تراشی ، پرسکاری و همینطور چندین سالن مونتاژ میباشد. دیگر واحد ها شامل : مهندسی ، کنترل کیفیت ، سیستم ها و روشها ، برنامه ریزی ، خرید ، فروش ، تدارکات ، انبار ها ، منابع انسانی ، HSE ، IT ، قالبسازی ، خدمات پس از فروش ، ساخت ابزار و تجهیزات ، حراست و خدمات میباشد. کلیه محصولات به صورت صد در صد تست شده و پس از درج کد ردیابی ، بسته بندی شده و برای مشتریان ارسال میگردند.

گالری عکس ها

نمایی از محیط کارخانه ایمن تک پیشرو